Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbormistryně Ludmila Vacková nás pozvala zazpívat si na Podzimním koncertě jejích dětských pěveckých sborů Slůňata a Rozmarýnek z Brandýsa nad Labem, který se uskuteční ve středu 19. listopadu 2008 v 17:00 na zámku v  Brandýse nad Labem.

Dětský pěvecký sbor Slůňata tvoří děti 1. stupně ZŠ. Dětský pěvecký sbor Rozmarýnek se, stejně jako my, účastnil v minulém školním roce krajské přehlídky školních pěveckých sborů v Praze a ve své kategorii získal zlaté pásmo. V Rozmarýnku zpívají děti 2. stupně ZŠ.

Protože nás, Jiřiček II, není mnoho (19 zpěváčků), pojedeme do Brandýsa nad Labem tentokrát linkovým autobusem. Sejdeme se v 13:30 před KFC - Bondy Centrum, zpáteční autobus dorazí na autobusové nádraží v Mladé Boleslavi v 19:45.

S sebou: sborové oblečení, černé boty, velkou svačinu a dostatek pití. Autobus dětem zaplatí ZUŠ.

Děti obdrží omluvenku do školy, pokud ji budou potřebovat.

Prosíme všechny zpěváčky Jiřiček II o účast - v našem počtu je velmi důležité, aby se vystoupení pokud možno účastnily všechny děti. Každý chybějící hlas je znát a my si moc přejeme, aby se naše vystoupení v Brandýse podařilo.

Informace ze 7.11.: Brandýským sborům se nepodařilo zajistit zámek, takže koncert se bude konat ve škole. Pro nás se však touto informací nic nemění.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výborný

(Bára, 7. 12. 2008 19:32)

koncert , byl moc hezký a nám se moc poved :-) a v potlesku bylo znát , že jsme se opravdu líbyli

můj blog : www.opicka123.blog.cz - jukněte se tam plís

Jooo bylo to supper

(Verča, 22. 11. 2008 16:19)

a vsichni se prihlaste na spoluzaky

Title

(11jednorožec11, 20. 11. 2008 21:11)

No, mě se tam docela líbilo.

Pro paní učitelku Jiřinku: Mě se zdálo, že ty děti (mladší) z druhého sboru v poslední řadě vůbec neotvírali pusu!